Опозиціонера Навального поставили на облік в колонії як «екстреміста і терориста»

Український Дощ

Про нові рішення адміністрації колонії, в якій відбуває тюремний термін, опозиціонер і політв'язень Кремля повідомив у своїх соціальних мережах. Відповідно до публікації, Навального зняли з профобліку як схильного до втечі і поставили на облік як екстреміста і терориста, повідомляє RFI.

«Змінив червону смугу на зелену», - йдеться у повідомленні Олексія Навального у мережі Facebook.

Розповідаючи про рішення щодо зміни обліку, прийнятого комісією колонії, Навальний додав:

«Так що бірки, де мою фізіономію перекреслює червона смужка, я з усього одягу споров. І пришив нові - із зеленою. І влився у численні ряди мусульман (власне для них "екстремістська" смуга і була придумана. 70% тюремних "екстремістів" - вони), націоналістів і футбольних фанатів.

Новини це хороші. "Екстремістський" і "терористичний" профобліки не такі виснажливі, як "побігушнік". Порахував, що фразу "Навальний Олексій Анатолійович, 1976 р.н., незаконно утримується на території ІК-2, загін №2" я вимовив на відеореєстратор +1669 раз (так кожні дві години перевіряють, що ти не втік). І мені це страшенно набридло.

А з екстремізмом - кайф. Ніхто не перевіряє. Побоювався, що зажадають, щоб я цілував портрети Путіна і вчив напам'ять цитати Медведєва, але і цього не треба.

Просто над моїми нарами тепер висить табличка, що я терорист ».

Олексія Навального було доставлено до колонії N˚2 у Володимирській області 11 березня і поставлено на «профілактичний облік як схильного до втечі».

11 жовтня у відповідь на рапорт оперуповноваженого колонії, комісія одноголосно прийняла рішення зняти Навального з профобліку «як схильного до втечі» і поставити на профоблік як «екстреміста і терориста».

писав раніше, що особистий медик Міхеїла Саакашвілі заявив про погіршення стану його здоров'я у в'язниці.