В Англії трапилася аварія з поїздом: він зійшов з рейок

UA.NEWS

Під Лондоном зійшов з рейок поїзд приміської електрички з 50 пасажирами. Постраждали дві людини.

Про це пише BBC.

Уточнюється, що подія сталася в кінці лінії на північ від Лондона, в місті Енфілд.

Електричка зійшла з рейок, врізалася в захисні бар'єри і прим'яла їх зверху, ледь не врізавшись в будівлю станції і залишившись у вертикальному положенні. Постраждали дві людини, серед них і водій.

Оператор Transport for London повідомив, що поїзд в той момент рухався на незначній швидкості, а машиніста перед виходом на роботу перевіряли за рутинними процедурами.

Раніше ми писали, що на нерегульованому железнодородном переїзді під Фастовом Зернозбиральний комбайн «Джон Дір» зіткнувся з поїздом №141 Бахмут — Львів.

За попередньою інформацією, водій сільськогосподарського автотранспорту проігнорував правила дорожнього руху і виїхав на нерегульований переїзд, спробувавши проскочити перед поїздом. Йому це не вдалося-поїзд відірвав комбайну жатку і протягнув машину вздовж шляхів. Від зіткнення постраждав і склад-локомотив, також понівечило боки 6 вагонів, вибивши вікна і деформувавши двері. Пасажири і Поїзна бригада не постраждали, людей від побитих вікон пересадили на вільні місця. Комбайнер відмовився від госпіталізації.