Двох підлітків звинувачують у вбивстві 14 кенгуру. Єдиного вцілілого малюка забрали зоозахисники й назвали Надією

Hromadske.ua

Про це 12 жовтня повідомила поліція Нового Південного Уельсу.

Уранці 9 жовтня поліція виїхала на узбережжя району Лонґ-Біч, що в Новому Південному Уельсі, і виявила два місця побиття тварин. На одному лежали мертві п’ять дорослих тварин і одне дитинча, а дещо далі — сім мертвих дорослих кенгуру і одне мертве кенгуреня.

У коментарі BBC поліція заявила, що тварин убили наїздом автомобіля. Підлітків, підозрюваних в убивстві кенгуру, затримали 11 жовтня. Мотиви їхнього вчинку правоохоронці не коментують. Підлітки постануть перед судом 22 листопада.

Зоозахисники з організації WIRES (Служба з інформування, порятунку й просвітництва щодо дикої природи) знайшли єдину вцілілу тварину — самку кенгуреняти. Її назвали Надією (англійською Hope).

«На диво, вона непогано почувається. Десь за дві години ми її відігріли й зрозуміли, що вона виживе», — заявила ABC News представниця WIRES Жанель Рене. В організації назвали смерть кенгуру «трагічним і безжальним актом».

За даними Королівського товариства захисту тварин від жорстокого поводження, в Австралії щороку розслідують понад 50 тисяч заяв про жорстоке поводження з тваринами або недбальство щодо них.

Схожий випадок стався в Австралії у 2019 році. Тоді 19-річного хлопця звинуватили в жорстокому вбивстві до 20 кенгуру, які він знімав на відео.