США та РФ проведуть нові переговори про роботу своїх посольств

UA.NEWS

Представники США і Росії погодилися провести черговий раунд обговорень, щоб спробувати врегулювати спір щодо розміру та функціонування своїх посольств. До такого висновку в Держдепі США прийшли після переговорів заступниці держсекретаря Вікторії Нуланд, яка перебуває з візитом в Москві.

Про це повідомив представник Держдепартаменту США Нед Прайс.

«Ми погодилися на черговий раунд обговорень і сподіваємося, що продовження переговорів може призвести до прийняття рішення, щоб наша місія в Москві могла відновити свою нормальну діяльність. Я очікую, що подальші дискусії будуть на низькому рівні, ймовірно, помічника заступника держсекретаря», - сказав Прайс.

«Було відкрите обговорення. Її зустрічі були корисними», - сказав Прайс про зустріч Нуланд з заступником міністра закордонних справ Росії Сергієм Рябковим.

За його словами, позиція США щодо персоналу своїх місій залишається твердою.

«Ми очікуємо паритету за чисельністю персоналу та очікуємо візової взаємності. Повинна бути справедливість, гнучкість з боку Росії, якщо ми хочемо досягти справедливої ​​угоди, і саме до цього ми прагнемо», - сказав спікер.

У квітні Сенат США проголосував за утвердження Вікторії Нуланд на пост заступника глави Держдепу з політичних питань.

Заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд на початку тижня вирушила з візитом до столиці РФ. Вона планує провести переговори з представниками російської влади.