Скандальну кримську прокурорку Поклонську відправили послом до Африки

NTA

Президент Росії Володимир Путін призначив колишню українську прокурорку Наталю Поклонську послом в Кабо-Верде. Це острівна країна в Африці.

Про це повідомив російський офіційний інтернет-портал правової інформації. Згідно з документом, 13-го жовтня Путін призначив її послом в Кабо-Верде.

Ще наприкінці травня Поклонська повідомила, що не братиме участі в попередньому голосуванні партії «Єдина Росія» з відбору кандидатів на вибори до Держдуми. Не брала вона участі і в самих виборах.

«Я знімаю свою кандидатуру з праймеріз через нову роботу, про яку повідомлю згодом. Я не зникаю і не пропадаю. Незабаром побачимося на моїх прийомах у Криму, – розповідала вона у відеозверненні. – Скажу ще, що знову зможу одягнути кітель, тільки нехай залишиться інтригою – який саме».

Журналісти анонсували таке призначення ще наприкінці літа, вони називали її призначення в цю країну почесним засланням.

До 2014-го року Поклонська багато років працювала в українських органах прокуратури, але тоді вона перейшла на бік російської влади і стала символом «Руской вєсни».

Нова прокурорка анексованого Криму з погонами і з характерною зовнішністю отримала прізвисько «няш-мяш» і стала популярною навіть серед японських любителів аніме. Її активно просували в російських медіа, які згадували її боротьбу з бандитизмом за української влади на півострові.

Однак згодом її стосунки з Кремлем погіршилася. Там називали її некерованою і мало прогнозованою.

Кабо-Верде – країна, розташована на островах Зеленого Мису за 600 кілометрів від західного узбережжя Африки. Колишня прокурорка анексованого Росією Криму стала занадто незручною для керівництва Держдуми.

Нагадаємо, що в травні у Севастополі на так званому «міжнародному кінофорумі» раптово замість анонсованого фільму «Ополченка» розпочали показувати фільм «Позивний Бандерас».