Принц Гаррі і Меган Маркл можуть відмовитися від багатомільйонної угоди з Netflix

Bilshe.com

Принц Гаррі і Меган Маркл, склавши з себе королівські повноваження і переїхавши в США, піддали себе важким випробуванням. Над парою нависла загроза банкрутства. До всього іншого, експерти говорять про те, що їх багатомільйонна угода з Netflix може зірватися.

На думку фахівців, після виходу минулого тижня бродвейського мюзиклу «Діана», неоднозначно сприйнятого критиками, Гаррі може відмовитися від свого контракту з цим стрімінговим гігантом.

Редактор Daily Mail, Річард Іден, в своїй статті в розділі Palace Confidential пише, що після того, як Netflix показав мюзикл «Діана», Гаррі, який уклав мега-угоду з цим сервісом, «виглядає безглуздо». А керівництво стрімінгового гіганта, за словами Ідена, дуже здивувалося б, дізнавшись, що Сассекські пішли на цей крок, тому що «відчайдушно потребують грошей».

«Я думаю, є велика ймовірність, що Гаррі і Меган відмовляться від свого дуже вигідного контракту з Netflix. Це була угода з дияволом», - пояснив журналіст.

Іден згадав, що в торішньому інтерв'ю Джеймсу Кордену герцог Сассекський захищав серіал «Корона», який також випустив Netflix. Тоді Гаррі сказав, що краще вже хай буде цей серіал, ніж інші подібного роду історії про нього і його сім'ю.

«Це виглядає досить дивно, незрозуміло, навіщо він це робить? Можливо, щоб виправдати самого себе. Адже зараз у нього немає ніякого контролю, він підписав контракт з величезним стрімінговим сервісом, який може робити все, що вважатиме за потрібне! І я впевнений, що буде багато контенту, який Гаррі б не схвалив... Але їм не потрібне його схвалення! І цей факт ставить принца в безглузде становище», - пише Річард Іден.