Вбивство дружини за допомогою кобри: індійця засудили до подвійного довічного ув'язнення

Громадське радіо

Чоловік в Індії отримав незвичний вирок — подвійне довічне ув’язнення. Злочин, за який його засудили, також незвичний: він використав кобру та отруйну гадюку для вбивства дружини.

Про це пише Al Jazeera.

Спочатку Сурадж Кумар нацькував дуже отруйну змію під назвою «дабойя Рассела» або «ланцюгова гадюка» на свою дружину Утру. Після цього вона два місяці провела в лікарні.

Жінка одужувала вдома у батьків. Згодом Сурадж Кумар дістав кобру та кинув її на свою сплячу дружину. Її отруйний укус вбив 25-річну Утру в травні 2020 року.

Придане та змії

Батьки запевняли, що їхню доньку переслідували заради приданого. За їхніми словами, Кумар намагався заволодіти її майном після смерті.

Утра була із заможної родини. Їхній шлюб передбачав велике придане: нову машину та 500 тисяч рупій (близько 6 640 доларів). За інформацією у медіа, сім’ю Кумара звинуватили у змові після того, як через кілька днів після вбивства частину приданого Утри знайшли закопаною біля його дому.

Зрештою Сураджа Кумара арештували. 11 жовтня 2021 року суд визнав його винним у вбивстві та отруєнні дружини, а також у спробі вбити її раніше за допомогою гадюки.

Кумар свою провину не визнав, але поліція заявила, що його телефонні записи показують, що він спілкувався з торговцями зміями та переглядав відео зі зміями.

Заклинач змій Вава Суреш у коментарі газеті «Hindustan Times» сказав, що ймовірно Кумар «завдав болю рептилії, щоб спровокувати її укус».

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS