Грузія: прихильники Саакашвілі збираються у Тбілісі для проведення масштабної акції

INTV

Партія «Єдиний національний рух», заснована Михайлом Саакашвілі, готується до проведення в Тбілісі масштабної акції протесту з вимогою звільнити політика.

Організатори сподіваються, що на площі Свободи в центрі грузинської столиці зберуться десятки тисяч їхніх прихильників. Акція «Свободу Міші» розпочнеться о 18:00 за тбіліським часом, повідомляє "Ехо Кавказа".

Кутаїсі

З регіонів Грузії для участі в акції прямують колони автомобілів.

А прихильники правлячої партії «Грузинська мрія» зустрічають опозиціонерів на центральній автодорозі з віниками - нагадуючи про тортури, які були в грузинських в'язницях під час правління Михайла Саакашвілі.

Саакашвілі таємно повернувся на батьківщину і був заарештований в Тбілісі 1 жовтня. Він поміщений в пенітенціарний заклад №12 в Руставі. Політик оголосив голодування, називаючи себе політв'язнем, а висунуті проти нього звинувачення - сфабрикованими.

У Грузії Саакашвілі визнаний винним у двох справах. Його засудили до трьох років позбавлення волі за помилування колишніх співробітників МВС, засуджених у справі про вбивство Сандро Гиргвліані, і до шести років - у справі про побиття колишнього депутата Валерія Гелашвілі.

Влада Грузії заявляє, що питання звільнення або екстрадиції Саакашвілі в Україну не розглядається і йому доведеться відбувати термін на батьківщині.