Розмови про майбутні президентські вибори дестабілізують Росію - Путін

АСПІ

Володимир Путін ще не вирішив, чи балотуватиметься він у 2024 році на пост глави держави. Про це очільник Кремля розповів американському телеканалу CNBC після пленарного засідання форуму "Російський енергетичний тиждень".

Російський президент Володимир Путін досі начебто не вирішив, чи висуватиме свою кандидатуру на посаду президента. Про це глава Кремля розповів у інтерв'ю американській журналістці Хедлі Гембл, інформують росЗМІ.

"Так, Конституція дозволяє мені це зробити, балотуватися на наступний термін, але ніяких рішень із цього приводу поки не прийнято", - сказав Путін, зазначивши, що до наступних президентських виборів ще досить багато часу, а розмови на цю тему "дестабілізують ситуацію в країні". За його словами, ситуація повинна бути спокійною, стабільною, щоб всі органи влади, всі державні структури працювали впевнено та спокійно дивилися в майбутнє.

Зазначимо, що вперше Путін був обраний президентом Росії у 2000 році. Переобирався на пост глави держави у 2004, 2012 та 2018 роках. Після вступу в силу поправок до Конституції РФ, де його попередні терміни "обнулилися", він отримав право виставляти свою кандидатуру на виборах у 2024 році й зможе залишатися на своєму посту до 2036 року. Тоді Путіну буде вже 84 роки.

ASPI news інформувало, що очільник Кремля Володимир Путін не має наміру обговорювати з президентом Володимиром Зеленським питання окупованих російськими військами українських територій. Теми для розмови відрізнятимуться від порядку саміту "нормандської четвірки". Утім, російські офіційні особи регулярно коментують таку ініціативу, але конкретики не висловлюють. Про це заявив голова українського МЗС Дмитро Кулеба.