Принц Вільям розкритикував "космічні перегони"

UNN

Онук королеви Великої Британії Єлизавети II принц Вільям запропонував мільярдерам рятувати Землю, а не займатися космічним туризмом. Про це повідомляє УНН із посиланням на BBC.

Деталі

В інтерв'ю BBC принц Вільям завуальовано розкритикував Джеффа Безоса, Ілона Маска і британця Річарда Бренсона, які конкурують між собою у космічному туризмі.

"Нам потрібні великі розуми, які зосереджені на спробах відновити цю планету, а не на пошуках нового місця для життя", — сказав Вільям про космічну гонку.

Вільям також зазначив, що на майбутньому саміті OP26 у Глазго, присвяченому зміні клімату, не має бути більше дій, ніж розумних слів.

Вільям бере приклад зі свого батька, принца Чарльза, який протягом десятиліть закликав вживати заходів для припинення кліматичних змін.

Нагадаємо

Компанія Blue Origin американського мільярдера Джеффа Безоса в середу, 13 жовтня, виконала другий суборбітальний туристичний політ, відправивши в космос чотирьох осіб, в тому числі актора Вільяма Шатнера, відомого за фільмами і серіалами з франшизи "Зоряний шлях".