Акція "свободу Мише": У центрі Тбілісі проходить багатотисячний мітинг з вимогою звільнити Михайла Саакашвілі

INTV

У Грузії тисячі людей зібралися на площі Свободи в центрі Тбілісі на акцію з вимогою звільнення екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Як повідомляє «Ехо Кавказа», акція почалася з того, що гендиректор опозиційного каналу «Мтавари» і один з адвокатів Саакашвілі зачитав його послання, в якому він закликав громадськість країни до примирення й об'єднання. Саакашвілі також закликав прихильників опозиції об'єднатися та 30 жовтня проголосувати за кандидатів від «Національного руху», які вийшли у другий тури практично у всіх великих містах Грузії на місцевих виборах.

"Зараз не час розділятися ні за якими ознаками, ні по партіях, ні за іншими ознаками, пора звільнити і врятувати Грузію і найнеобхідніше сьогодні для цього - єдність. Дуже важливо усвідомити, що наше суспільство, країна має потребу у великій примирення, і ми повинні бути до нього готові. Країні сьогодні життєво необхідно, щоб ми перестати принижувати один одного і сіяти ненависть один до одного, ми повинні пробачити один одного - про це я пишу з тюремної камери, як незаконний укладений, але буду діяти в такому ж дусі і вийшовши звідси", - написав Саакашвілі.

Саакашвілі закликав 30 жовтня всіх піти на вибори та захищати кожен голос.

Потім почалися виступи прихильників опозиції з вимогою звільнення Саакашвілі і критикою уряду «Грузинської мрії».