У Тбілісі десятки тисяч людей вийшли на акцію з вимогою звільнити Саакашвілі. Відео

Діло

Про це інформує “Новости-Грузия”.

Один з адвокатів Саакашвілі зачитав його послання із в’язниці, в якому він закликав прихильників опозиції об’єднатися та 30 жовтня проголосувати за кандидатів від Національного руху, які на місцевих виборах вийшли в другі тури практично у всіх великих містах Грузії.

“Зараз не час розділятися ні за якими ознаками, ні за партійними, ні за якихось інших. Час звільнити Грузію, і найнеобхідніше сьогодні для цього – єдність, важливо усвідомити, що наше суспільство, країна, потребують великого примирення…Нам залишилося зробити останній крок і режим Іванішвілі – цей “Карфаген” брехні, зла і утиска, буде обов’язково зруйнований. Темряву змінить світ, добро переможе зло. Нехай нас береже бог!”, – йдеться в посланні Саакашвілі. Big turnout at #FreeSaakashvili rally in Tbilisi pic.twitter.com/3Fa3zmJFcr

— Andro (@ThisIsAndro) October 14, 2021 Наразі на акції тривають виступи прихильників опозиції. Вони вимагають звільнення Саакашвілі і критикують уряд “Грузинської мрії”. Люди заповнили площу Свободи і прилеглу територію. Вони несли плакати з написами “Свободу Міші”, “Ні політичному переслідуванню”, прапори Грузії і плакати з назвами міст, з яких вони приїхали. Експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі затримали 1 жовтня після того, як він повернувся на батьківщину.

Як писало Діло, стан Саакашвілі різко погіршився через голодування.