"Любов у відрі для сміття" художника Бенксі продана за рекордні 25 млн доларів

UNN

Витвір художника Бенксі, розірваний на шматки на попередньому аукціоні, було продано за рекордні 18,58 мільйона фунтів стерлінгів (25,38 мільйона доларів), що є рекордною ціною для художника. Про це інформує УНН з посиланням на ВВС.

Деталі

Витвір, який тепер називається "Любов у відрі для сміття", було продано майже за 1,1 мільйона фунтів стерлінгів в жовтні 2018 року.

Твір, спочатку носив назву "Дівчинка з повітряною кулею", був останнім лотом на лондонських торгах Sotheby's в 2018 році. ЯВідразу після фінального удару молотка всередині рами спрацювала сигналізація. Присутні в залі побачили, як полотно проходить через позолочену раму, що майже зруйнувало витвір.

Оригінал, що вперше з'явився на стіні в східному Лондоні, без кінця відтворювався в друкованих виданнях і в Інтернеті, а також використовувався деякими з найвідоміших світових брендів. Британська преса назвала його одним з найбільш значних творів мистецтва початку 21 століття.

Додамо

Роботи Бенксі продовжують рости в ціні на аукціонах. У травні на торгах Sotheby's його "Любов у повітрі" продали за 12,9 млн доларів.

Тим часом, в березні робота Бенксі в честь лікарів, які здійснюють догляд під час пандемії коронавірусу, принесла на аукціоні рекордну суму в 14,4 мільйона фунтів стерлінгів, яка була передана в дар Національній службі охорони здоров'я Великої Британії.