Королівська родина проігнорує хрестини доньки принца Гаррі і Меган Маркл

Bilshe.com

Після того, як принц Гаррі і Меган Маркл прийняли рішення хрестити свою чотиримісячну доньку Лілібет Діану в США, експерти заговорили про те, що королева Єлизавета II, можливо, так і не побачить свою правнучку. Справа в тому, що високопоставлені члени королівської сім'ї навряд чи зможуть приїхати на церемонію. І Лілібет стане першою в історії спадкоємицею британського престолу, яка не пройшла обряд хрещення за королівськими традиціями в Англіканській церкві.

Королівський біограф Інгрід Сьюард вважає малоймовірним, що королева, принц Чарльз, герцогиня Корнуольська або герцог і герцогиня Кембриджські зможуть бути присутніми на хрестинах. Хоча, експерт не виключає, що гостями цієї події зможуть стати родичі Гаррі, з якими він зберіг дружні стосунки.

«Я не думаю, що у когось з найближчих членів Королівської родини знайдеться час. Їх розклад складається на шість місяців вперед», - розповіла експерт інтерв'ю The Sun.

Першою кандидатурою в хресні матері дочки Гаррі і Меган Сьюард називає принцесу Євгенію. Дівчина зберегла близькі стосунки з Сассекськими, а недавно навіть підтримала проект Меган 40х40 в фонді Archewell.

Зара або Майк Тіндалл також можуть стати хрещеними батьками, передбачає Інгрід. Однак не виключено, що у Лілібет можуть бути і американські хресні, оскільки у Меган «очевидно, багато американських друзів».