Колишнього президента США Біла Клінтона госпіталізували

Укрінформ

Про це повідомив у четвер речник експрезидента Енджел Уренья, передає Укрінформ.

«У вівторок ввечері президент Клінтон був госпіталізований до медичного центру UCI для лікування інфекції, не пов'язаної з COVID-19. Він одужує, перебуває в гарному настрої та неймовірно вдячний лікарям, медсестрам і персоналу, які надають йому чудову допомогу»,- написав на офіційний Твітер-сторінці представник експрезидента США.

У іншому повідомленні він оприлюднив заяву лікарів, які доглядають за здоров’ям Білла Клінтона.

У ній, зокрема, підтверджується діагноз «інфекція». Крім того, зазначається, що рішення госпіталізувати колишнього главу Білого дому було прийняте з метою ретельного спостереження за його станом здоров’я, а також лікування антибіотиками та іншими препаратами.

«Після двох днів лікування кількість лейкоцитів у нього знижується, і він добре реагує на антибіотики. Медична команда в Каліфорнії постійно підтримує зв'язок з медичною командою президента в Нью-Йорку, в тому числі його кардіологом»,- зауважується в повідомленні лікарів.

Вони також висловили сподівання, що експрезидент США незабаром повернеться додому.

Нагадаємо, Білл Клінтон був 42-м президентом Сполучених Штатів Америки. Він очолював Білий дім у період з 1993 по 2001 роки. У січні йому виповнилося 75 років. Білл Клінтон представляє Демократичну партію США.