Президент Болгарії Радев домігся переобрання

ITTA

Берлін. 22 листопада. ІНТЕРФАКС – Президент Болгарії Румен Радев легко домігся переобрання у другому турі виборів, повідомляють європейські ЗМІ з посиланням на екзит-поли.

Так, опитування, проведені на виході з виборчих дільниць, показують, що Радев отримав від 63% до 65% голосів. Його суперник Анастас Герджиков отримує від 31% до 33%.

Перемога Радева, як зазначають ЗМІ, – добрі новини для коаліції "Продовжуємо зміни", яка раніше у листопаді перемогла на парламентських виборах та підтримала кандидатуру Радева.

У ході передвиборчої кампанії Герджиков, як зазначається у повідомленнях, обвинувачував суперника у надмірних симпатіях до Росії. Однак, за словами аналітиків, Радев під час першого президентського терміну показав, що такі обвинувачення голослівні.

Як повідомлялося, посла Болгарії у Києві Костадіна Коджабашева було запрошено до МЗС України 19 листопада у зв’язку з висловлюваннями президента Болгарії. Останній назвав Крим російською територією та заявив про неефективність санкцій проти Росії.