Велика група мігрантів намагалася прориватися через кордон Польщі (+відео)

Український репортер

Польські прикордонники повідомили, що група з близько 150 агресивно налаштованих іноземців намагалася прорватися на територію Польщі поблизу села Дубичі Церковні.
“21 листопада на охоронюваній ділянці у районі Дубичі Церковні близько 150 агресивних іноземців намагалися проникнути на територію Польщі. Атаку на польському кордоні контролювали білоруські служби”, – йдеться у Twitter прикордонної служби Польщі.
“Атака почалася із закидання камінням польських постів. Потім було засліплення ліхтариками та лазерами, через огорожу з колючого дроту перекинули дерев’яний місток, і таким чином мігранти почали намагатися прорватися”, – цитує RMF 24 представницю прикордонної служби Анну Михальську.
В результаті, за її словами, до Польщі проникли 70 людей. Їх затримали, поінформували про обов’язок залишити територію Польщі та доставили до кордону. В інциденті ніхто не постраждав.
Загалом за останню добу прикордонники зафіксували 346 спроб незаконного перетину кордону з Білоруссю до Польщі. За пособництво було затримано троє осіб: двоє громадян Сирії і один – Грузії.
Як повідомлялось, також минулої доби у Польщі затримали трьох українських громадян, які перевозили нелегальних мігрантів з “білоруського маршруту”.
З початку міграційної кризи на кордоні затримали вже понад 300 водіїв, які допомагали мігрантам продовжити подорож далі вглиб території ЄС.
За даними прикордонної служби, з початку 2021 року зареєстрували вже понад 35 тисяч спроб незаконного перетину кордону з Білорусі. Абсолютна більшість з них, понад 17 тисяч, сталися у жовтні, в листопаді – вже понад 6000.
https://twitter.com/i/status/1462677320255291395
Читайте також:

У РНБО попередили, що мігрантів можуть дезінформувати та направити на кордон України

Додати в обране 0