Офіційно: Байден планує балотуватися на другий термін у 2024 році

ТСН

Білий дім у понеділок, 22 листопада, заявив, що президент США Джо Байден планує балотуватися на другий термін у 2024 році.

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що коли речницю адміністрації США Джен Псакі запитали, чи може вона підтвердити, що американський лідер планує знову взяти участь у президентських перегонах у 2024 році, політкиня відповіла: "Так, це його намір".

На момент голосування Байдену буде 81 рік.

Раніше The Washington Post із посиланням на власні джерела інформувало, що Байден зі своїм оточенням у спробі розвіяти побоювання щодо майбутніх політичних перспектив дедалі частіше запевняє прихильників у намірі балотуватися на другий термін.

Зазначалося, що однією з причин відповідних заяв є зниження національного рейтингу схвалення Байдена до 40% на тлі стурбованості щодо інфляції та нестабільності зусиль громадської охорони здоров'я щодо подолання пандемії COVID-19.

Як повідомлялося, Джо Байден у п'ятницю, 19 листопада, в межах щорічного обстеження пройшов процедуру колоноскопії. Упродовж 85 хвилин, поки Байден перебував під наркозом, контроль над військовими і ядерною валізкою перейняла віцепрезидентка США Камала Гарріс.

Особистий лікар американського лідера Кевін О'Коннор заявив, що Байден "залишається здоровим, енергійним 78-річним чоловіком, здатним успішно виконувати обов'язки президента".

Читайте також:

Байден задрімав на кліматичному саміті у Глазго: відео

Із президентом США Джо Байденом стався конфуз на трапі літака