Поліція США стверджує, що наїзд на різдвяний парад у Вісконсині не був терактом

UNN

Водій, який на позашляховику вʼїхав 21 листопада в багатолюдний різдвяний парад в американському штаті Вісконсин, залишав місце побутової суперечки. Поліція міста Вокеша заявила 22 листопада, що не має доказів того, що трагедія, яка сталася напередодні, була терористичним актом чи що 39-річний підозрюваний Даррел Брукс-молодший знав когось із учасників параду, пише “Радіо Свобода”, передає УНН.

Деталі

Начальник поліції Ден Томпсон заявив, що Брукс діяв сам, сказав, додавши, що підозрюваний залишив місце наїзду до прибуття поліцейських.

Нагадаємо

Трагедія сталася у неділю, 21 листопада, у місті Вокеша (штат Вісконсин, США). Червоний позашляховик на високій швидкості вʼїхав у натовп людей під час проведення різдвяного параду.

Представники влади назвали імена п’яти людей віком від 52 до 81 року, які загинули в результаті трагедії. Агенція AP повідомляє, що щонайменше девʼять пацієнтів, більшість із яких діти, перебувають у критичному стані у двох лікарнях, ще семеро — у тяжкому стані. У цілому 18 дітей віком від 3 до 16 років були доставлені до дитячої лікарні після інциденту.