У боротьбі з ковідом ресторан почав накривати клієнтів спеціальними ковпаками, виготовленими під старовинні люстри

DIP

Популярний японський ресторан при готелі вигадав, як в умовах пандемії та комплексу обмежень можна збирати великі компанії клієнтів без масок за одним столом. Оригінальний спосіб захисту своїх гостей від зараження ковідом – це спеціальний ковпак, виготовлений під старовинну люстру-абажур, повідомили ЗМІ Японії.

Пандемія коронавірусу, що змінила звички багатьох, спонукала керівництво готелю мислити нестандартно, щоб не втратити прибутки. Дизайнери Hoshinoya Tokyo Lantern Dinner придумали розмістити на спеціальному столі люстри, в якій можуть вільно поміститися голова і плечі клієнта.

Натхненні захисними перегородками, які вже стали стандартом у ресторанах Японії під час пандемії, організатори зрозуміли, що не перегородки, що не відштовхують, а люстри з домашнім теплим світлом зроблять атмосферу вечері більш комфортною та приємною. Спеціально розроблені абажури не стискають руху гостей, але здатні запобігти передачі повітряно-крапельної інфекції. Як матеріал для люстр дизайнери використовували папір та прозорий пластик. Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от HOSHINOYA|星のや (@hoshinoya.official) У заяві ресторану, що надає послуги гостям готелю безкоштовно, говорилося, що обідній стіл, що знаходиться на площі 40 квадратних метрів, розрахований навіть для великої компанії. Проблем з вентиляцією немає – повітря надходить до кімнати 5-6 разів на годину, що приблизно в 11 разів більше, ніж у звичайних громадських місцях Токіо. Вартість бронювання столика складає від $191 до $264. Уточнювалося, що в цю ціну входить обід із кількох страв. Тепер готель охочіше приваблює туристів.