Помер Джої Морган: зірка фільмів «Дорослі ігри» та «Скаути проти зомбі»

Joy-pup

21 листопада помер молодий актор Джої Морган, який відомий за фільмом «Скаути проти зомбі». Йому було 28 років.

Про смерть артиста у Twitter повідомив режисер Крістофер Лендон, з яким Джої познайомився на зйомках хорор-комедії «Скаути проти зомбі».

Joey Morgan came into my life nearly 9 years ago when I made Scouts. He was quiet, funny, intelligent and thoughtful. And when the cameras rolled he was magnetic. He passed today and the news is heartbreaking. I am honored to have known him. pic.twitter.com/53GQ0r0YYB— christopher landon (@creetureshow) November 21, 2021

«Він був тихий, розумний, кумедний, вдумливий. Від його гри було неможливо відірвати погляд. Трагічна новина розбиває моє серце», – написав режисер. Також він додав, що для нього було честю знати такого артиста.

Як повідомляє видання JustJared, смерть актора підтвердили його представники. Вони попросили поважати право на їхнє особисте життя, щоб вони змогли оплакати дорогу людину. Що саме трапилося і яка причина смерті молодого актора невідомо.

Для Джої Моргана дебютною стала роль у фільмі «Скаути проти зомбі» (2015). Він зіграв головного персонажа Оджі Фостера. Разом з ним у кінострічці зіграли й інші зірки, що сходять, серед яких: Сара Дюмон, Логан Міллер, Тай Шерідан.

Після цього фільму актор виконав ролі у кінострічках «Макс Перезарядка та Бластери Пустоти», «Дорослі ігри», «Компадре» та інших.