Письменниця Джоан Роулінг заявила про погрози

Громадське радіо

Автор серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг повідомила, що отримала безліч загроз після публікації в Twitter її домашньої адреси та фото будинку в Шотландії.
Про це вона повідомила у своєму Twitter.
19 листопада, троє захисників прав трансгендерних людей провели акцію біля будинку Роулінг на протест проти її висловлювань щодо трансгендерів. Вони сфотографували її будинок з адресною табличкою та виклали у відкритий доступ.
Після цього, за словами письменниці, вона отримала тисячі погроз розправи і зазнала цькувань. Активістів вона звинуватила у незаконній публікації її персональних даних та заявила, що їхньою метою було змусити її перестати «виступати на захист прав жінок на основі статі».

Last Friday, my family’s address was posted on Twitter by three activist actors who took pictures of themselves in front of our house, carefully positioning themselves to ensure that our address was visible. 1/8
— J.K. Rowling (@jk_rowling) November 22, 2021

Письменниця зазначила, що такими методами активісти нічого не добʼються і закликала користувачів соцмережі видалити ретвіти зі знімком. Також вона подякувала поліції Шотландії за сприяння.
Один із учасників акції біля будинку письменниці незабаром повідомив, що знімок було видалено. Активісти отримали погрози у відповідь після його публікації.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android

якщо у вас iOS