Джоан Роулінг залякують захисники прав трансгендерів: вони злили її адресу в інтернет

internetua

Троє захисників прав трансгендерних людей сфотографувалися на тлі будинку авторки серії книг про "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг та виставили знімки з її адресою в інтернет. Про це британська письменниця написала у своєму Twitter, передає УНН.

Деталі

"У п'ятницю адресу моєї сім'ї опублікувало у Twitter троє активістів, які сфотографувалися біля нашого будинку. Вони спеціально стали так, щоб нашу адресу було видно", — зазначила письменниця.

Роулінг закликала користувачів, які зробили репост твіту із фотографіями, видалити його. Також вона заявила, що активісти зробили це, щоб залякати її і "змусити перестати захищати права біологічних жінок".

"Я вже отримала стільки погроз розправи, що могла б обклеїти ними весь будинок, але я все одно не припинила висловлюватися на цю тему. Можливо, найкращий спосіб довести, що ваш рух не загрожує жінкам, — це припинити залякувати, погрожувати та переслідувати нас”, — написала Джоан.

Нагадаємо

Влітку 2020 року Роулінг висміяла авторську колонку із заголовком "Думка: після COVID-19 потрібно створити справедливіший світ для людей, які мають менструацію". Джоан пожартувала, що авторка забула слово "жінка". Після цього письменницю звинуватили у трансфобії.

Зокрема, висловлювання Роулінг засудили актори Деніел Редкліфф та Емма Вотсон, які зіграли головних героїв у серії фільмів про "Гаррі Поттера".

Источник: unn.com.ua