Maschio Gaspardo розширили виробничі потужності заводу в Румунії

GrowHow.in.ua
Компанія Maschio Gaspardo розширила виробничі потужності власного заводу, розташованого в місті Кішинеу-Кріш на заході Румунії. Урочисту церемонію відкриття провели 19 листопада 2021 року.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Відкриття розширених виробничих потужностей заводу Maschio Gaspardo в Румунії

Завод Maschio Gaspardo в Румунії збудований 2003 року, і сьогодні, вісімнадцять років потому, компанія є першим виробником сільськогосподарської техніки в країні. Завод розташований на площі приблизно 26000 квадратних метрів, де працює більш ніж 400 працівників. Виробництво розраховане на понад 5000 одиниць обладнання на рік –сільськогосподарської техніки для мінімального обробітку ґрунту, плугів і рулонних прес-підбирачів.

NB: Завод у Румунії є логістично стратегічним для України, адже саме там виробляють більшість обладнання Maschio Gaspardo, яке постачають в Україну, – зазначають у компанії.

Виробничі потужності збільшено приблизно на 20%: на заводі розширили криту площу – приблизно до 5700 кв. м, а також придбали нове високотехнологічне обладнання. Ці активи є функціональними для збільшення виробничої потужності та фундаментальними для гарантування високих стандартів сільськогосподарської техніки Maschio Gaspardo на ринку, який стає все більш вимогливим, – повідомляють у компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram