У Північній Кореї за показ "Гри в кальмара" чоловіка засудили до смертної кари

Новини.LIVE

Контрабандист із Китаю привіз у Північну Корею серіал “Гра в кальмара”, який є заборонений у цій країни. За це його засудили до смертної кари.

Про це повідомляє Radio Free Asia.

Читайте також: У Польщі під час екзамену затримали українця

Страта за Гру в кальмара

Відомо, що у КНДР закон "Про викорінення реакційної думки та культури" прийняли у січні 2021-го року. Цей випадок є першим, коли за його порушення обрали суворе покарання. Закон передбачає розстріл за розповсюдження, перегляд чи зберігання фільмів чи книг із капіталістичних країн, зокрема, із Південної Кореї та США.

Так, силовики спочатку затримали сімох школярів, які придбали флешки з серіалом. Один старшокласник зізнався, у кого придбав їх, за що його покарали до довічного ув’язнення. Інших підлітків було відправлено на каторгу строком на 5 років.

Крім того, було покарано працівників школи, де навчалася звинувачені. Класного керівника, директора та секретаря у справах молоді звільнили з роботи та виключили із комуністичної партії.

“Все це почалося минулого тижня, коли старшокласник таємно купив USB-накопичувач із південнокорейською драмою. Він подивився її з одним зі своїх найкращих друзів у класі”, - заявили джерела у правоохоронних органах.

Уряд Північної Кореї назвав серіал “Гра в кальмара” прикладом "дикості в південно-корейському капіталістичному суспільстві". Однак, за даними видання, люди в країні все ще намагаються його подивитися потайки.

Інші новини про кримінал у світі:

Відомого італійського футболіста та колишнього форварда "Ювентусу" Фабріціо Мікколі засудили до 3,5 років ув’язнення.