Силовики зламали телеграм білоруської служби «Радіо Свобода» та опублікували погрозу підписникам

Детектор медіа

25 листопада невідомі отримали доступ до телеграм-каналу білоруської служби «Радіо Свобода» та публікували у ньому пости з посиланням на провладні пропагандистські канали.
Окрім цього, невідомі опублікували скриншоти зі списком адміністраторів каналу.

Незабаром редакція повернула контроль над каналом та видалила ті повідомлення. Пізніше редакція написала допис, в якому вибачилася перед читачами за «таку ситуацію».
Телеграм-канал «Єврорадіо» вказує, що за неповні 10 хвилин, протягом яких телеграм «Радіо Свобода» був під контролем хакерів, які симпатизують силовикам, з нього видалили близько 600 підписників.

Читайте також: Білорус оприлюднив відео про умови утримання на «хімії». Його за це відправили до ШІЗО (ВІДЕО)

Також вони пишуть, що телеграм «Радіо Свобода» не визнаний екстремістським, тому його злом – це «звичайний кіберзлочин, який не може бути виправданий жодним розслідуванням кримінальної справи». Вони висловили переконаність, що силовики не будуть його розслідувати.
Одночасно в офіційному телеграм-каналі силовиків з'явилося повідомлення зі словами:Читати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/194191/2021-11-25-sylovyky-zlamaly-telegram-biloruskoi-sluzhby-radio-svoboda-ta-opublikuvaly-pogrozu-pidpysnykam/