Прем'єрка Швеції потрапила у скандал через нелегальну прибиральницю

Європейська правда

Прем'єр-міністр Швеції зазнала різкої критики після того, як в її будинку затримали працівницю клінінгової компанії, яка була нелегальною мігранткою.
Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в публікації BBC.
Поліція прибула до будинку прем’єрки Магдалени Андерссон в Наці, неподалік від Стокгольма, після того, як там випадково спрацювала охоронна сигналізація.

Будинок у Наці є сімейним будинком Андерссон, але нещодавно вона переїхала до офіційної резиденції прем'єр-міністра у Стокгольмі.
Після прибуття поліція виявила, що одній із прибиральниць на місці було видано розпорядження про депортацію.
Андерссон, яка обіймає посаду з листопада, заявила, що розірвала всі контракти з клінінговою компанією. Вона додала, що керівник клінінгової компанії запевнив її, що всі її співробітники працюють на законних підставах.
Прибиральниця, 20-річна жінка з Нікарагуа, була передана міграційному агентству Швеції.

Водночас, незрозуміло, чи справді прибиральниця перебувала у будинку прем'єр-міністра, коли прибула поліція. Власник клінінгової компанії повідомив шведську громадську мовнику SVT, що жінці не було доручено прибирати будинок, і насправді вона перебувала в машині зовні.
Інцидент стався 21 грудня, але шведські ЗМІ повідомили про нього лише у суботу.
Магдалена Андерссон, лідерка Соціал-демократичної партії та перша жінка-прем'єр-міністр Швеції, зробила боротьбу з нелегальною економікою у центрі уваги свого керівництва.
У своїй інавгураційній промові минулого року вона закликала людей взяти на себе особисту відповідальність за боротьбу з організованою злочинністю, назвавши її ганебно добре інтегрованою частиною економіки.
Вона заявила ЗМІ, що цей інцидент наголошує на проблемі, на яку вона вже давно вказувала, і що для боротьби з шахрайством необхідно зробити більше.
Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди