У МЗС РФ відреагували на слова польського політика, який назвав Росію "серійним ґвалтівником"

АСПІ

Міністерство закордонних справ Росії не залишило поза увагою слова екс-глави МЗС Польщі та чинного євродепутата Радослава Сікорського. Політик назвав Росію "серійним ґвалтівником".

Як інформувало ASPI news, Радослав Сікорський відповів на слова керівника російського МЗС Сергія Лаврова, який зазначив, що НАТО нібито стало "суто геополітичним проєктом". Польський політик порівняв Росію з "серійним ґвалтівником" і зазначив, що РФ може "отримати по яйцях".

Представниця російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова, не добираючи ретельно слів, відповіла євродепутату. "Росія – жіночого роду. Схоже, Сікорський став жертвою концепції гендерного різноманіття", – зазначила Захарова у своєму Telegram.

Зазначимо, що Захарова раніше закликала Європейський Союз "не займатися риторичною гімнастикою" щодо вимог Російської Федерації. Також нагадаємо, як Марія Захарова скаржилася, що Росія поки не бачить готовності Європейського Союзу обговорювати з Росією "на умовах рівноправності" питання безпеки.