Ветеран британської армії збудував замок для реабілітації побратимів

UA.NEWS

Ветеран армії Великої Британії Майк Аллен збудував невеликий замок і відкрив у ньому реабілітаційний центр, зокрема для колишніх військових.

Про це повідомляє BBC.

Майк Аллен, якому сьогодні 41 рік, служив у 2-му батальйоні Королівського валлійського піхотного полку англійської армії. Він воював в Афганістані, а після повернення у нього розвинувся посттравматичний стресовий розлад, з яким стикаються багато ветеранів війни.

Незабаром після повернення зі служби Аллен опинився без даху над головою і якийсь час жив у власноруч побудованій хатині.

У 2019 році він разом з іншими ветеранами почав будувати замок у середньовічному стилі з каміння та дерева. Колишнім військовим допомагали спеціалісти місцевої будівельної асоціації.

Зараз у замку, розташованому у мальовничій місцевості серед пагорбів, діє благодійний проект Endex, яким керує сам Аллен.

Зазначається, що цей реабілітаційний центр надає притулок та допомогу не лише ветеранам, а й усім, хто має проблеми з ментальним здоров'ям. Зокрема, у замку відбуваються психологічні тренінги, діють різноманітні курси.

«У нас є діти з особливими потребами, дорослі із ментальними проблемами, проблемні учні. Тут збираються також різні гуртки, любителі спорту (у нас спортивний зал просто неба). А ще проводимо класи з медитації, йоги тощо», – поділився Аллен.

Нагадаємо, Державний міністр з питань безпеки Великої Британії Деміан Хайндс назвав вороже настроєні по відношенню до Сполученого Королівства держави. Хайндс відніс до таких країн Росію, Китай та Іран.