НАТО може посилити військову присутність у східних країнах, якщо РФ нападе на Україну

ТСН

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, який заявив про відмову йти на ультиматум Росії щодо приймання Києва, повідомив, що Альянс може посилити присутність на території союзників на сході у разі нападу РФ на Україну.

Таку заяву зробив генсек Альянсу за підсумками засідання Ради Росія – НАТО.

Також, як заявив Столтенберг, НАТО заявила Росії, що фіксує подальшу присутність російських військ на кордоні з Україною.

"Країни-члени НАТО підтримують політику відкритих дверей НАТО і право кожної країни вибирати власні засоби безпеки. Країни-члени НАТО чітко дали зрозуміти, що не відмовляться від свого права забезпечувати свою безпеку і захищати одне одного, зокрема, з присутністю військ у східних країнах НАТО", - сказав Столтенберг.

Оновлюється...

Нагадаємо, у Брюсселі 12 січня відбулося засідання Ради НАТО-Росія, на якому обговорювалося питання безпеки на тлі нарощування військової присутності біля кордонів України.

Тим часом, прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія не збирається відводити війська з чотирьох областей поблизу кордонів з Україною, бо, за його словами, зв'язку між маневрами військ і переговорами із Заходом щодо "гарантій безпеки" немає.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.