Азербайджан припиняє вогонь на кордоні з Вірменією: названі втрати

UA.NEWS

Президент Азербайджану Ільхам Алієв наказав припинити вогонь на кордоні з Вірменією на прохання Єревана.

Про це повідомляє азербайджанське видання Oxu.

За словами Алієва, внаслідок бойових зіткнень на кордоні з Вірменією загинули від шести до восьми вірменських військових, багато хто був поранений. Він додав, що після цього Єреван наполегливо попросив про припинення вогню.

«Вони (Вірменія – ред.) повинні розуміти, що смерть азербайджанського військовослужбовця ніколи просто так їм не зійде», - додав глава держави.

Алієв назвав бої на кордоні з Вірменією черговою військовою провокацією й абсолютно невмотивованою агресією проти Азербайджану. Він уточнив, що це не перший випадок, який відбувається після війни і вчорашній інцидент не став винятком.

«О 21:30 (19:30 за Києвом - ред.) мною була дана команда Міністру оборони припинити вогонь», - зазначив Алієв.

Нагадаємо, 11 січня на державному кордоні між Вірменією та Азербайджаном поновилися обстріли, обидві сторони понесли втрати. Баку звинуватив у поновленні бойових дій вірменських військових.

Востаннє бої на кордоні Вірменії та Азербайджану відновлювалися 15-16 листопада 2021 року. Внаслідок результаті загинули 15 вірменських військовослужбовців, ще 12 потрапили до полону.

У жовтні минулого року Ільхам Алієв заявив про готовність розпочати переговори з Вірменією щодо делімітації кордону та підписання мирної угоди.