Предстоятелі п’яти Церков обговорять вторгнення РПЦ в Африку

RISU

Про це повідомляє Релігійна правда, посилаючись на orthodoxia.info.

До участі в зібранні будуть запрошені предстоятелі із Пентархії. Тобто Константинопольський, Александрійський, Антіохійський, Єрусалимський Патріархи, а також Архиєпископ Кіпрський, який не належить до пентархії.

Також делегації Александрійського Патріархату відвідають штаб-квартири Антіохійського та Єрусалимського Патріархатів, щоб передати листи, в яких буде викладена ситуація в повному обсязі, подібні листи отримають усі інші православні предстоятелі.

Ще більш рішучими будуть кроки Александрійської Церкви в тому випадку, якщо в Африці з’явиться «екзарх» Російської Церкви єпископ Леонід (Горбачов), щоб «пасти» своє «стадо». (Раніше Горбачов говорив, що керуватиме Африканським екзархатом РПЦ із Москви).

Рішення Синоду передбачає негайне усунення єпископа та будь-якого іншого священнослужителя РПЦ, який входить і служить в юрисдикції Олександрійського Патріархату. У той час як щодо африканських священнослужителів, які не будуть “репатрійовані” (повернуті) до своєї Церкви, щодо них очікуються санкції.