У Білорусі звільнили з-під домашнього арешту вдову засновника Tut.by Юлію Чернявську

Детектор медіа

У Білорусі вдові засновника Tut.by Юрія Зіссера Юлії Чернявській змінили запобіжний захід і звільнили з-під домашнього арешту, який тривав з травня 2021 року.

Про це повідомила у фейсбуці дочка Юлії Чернявської Олександра, також зміну запобіжного заходу підтвердили джерела «Радіо Свобода».

Юлія Чернявська залишається обвинуваченою у кримінальній справі про ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі. За цією ж статтею проходить і керівництво видання. Максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк до семи років.

Чернявську та низку співробітників порталу Tut.by затримали 18 травня 2021 року. Зокрема, правоохоронці провели масштабні обшуки в мінському і регіональних офісах Tut.by, обшуки також проводились вдома у головного редактора Марини Золотової, редакторів і журналістів.

Загалом, було затримано 15 людей, сайт Tut.by на території Білорусі був заблокований, а саме видання де-факто перестало існувати. Також влада визнала всі матеріали і соцмережі Tut.by «екстремістськими».

У липні 2021 року частина команди Tut.by запустила нове медіа Zerkalo.io.

У Білорусі триваютьЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/195550/2022-01-13-u-bilorusi-zvilnyly-z-pid-domashnogo-areshtu-vdovu-zasnovnyka-tutby-yuliyu-chernyavsku/