Принц Ендрю втратив військові звання

BBC news Україна

Reuters Принц Ендрю - восьмий в черзі на британський престол

Син королеви Єлизавети II принц Ендрю склав з себе військові титули та королівські обов'язки з патронажу, повідомив Букінгемський палац.

"Зі згоди та схвалення королеви герцог Йоркський складає з себе військові титули та королівські опікунські обов'язки", - йдеться у заяві палацу.

61-річний принц також втрачає право називатися "Його королівська високість".

"Герцог Йоркський надалі не виконуватиме жодних державних обов'язків і захищатиме себе в цій справі як приватна особа", - йдеться у заяві.

Секс скандал

Американка Вірджинія Джуффре звинувачує принца у сексуальному насильстві і подала проти нього позов до суду США.

Virginia Roberts Джуффре каже, що попросила Епштейна сфотографувати її з принцом Ендрю. Сам принц Ендрю називав це фото підробкою

Вірджинія стверджує, що у підлітковому віці стала жертвою сексуальної експлуатації й жорстокого поводження з боку фінансиста Джеффрі Епштейна та його впливових спільників.

За словами Джуффре, їй доводилось надавати сексуальні послуги друзям Епштейна, серед яких були багаті бізнесмени, вчені та інші відомі й заможні люди.

Джуффре каже, що серед них був і герцог Йоркський Ендрю. Через ці дії вона звинувачує принца у сексуальних домаганнях.

Усі звинувачення принц Ендрю категорично відкидає. Але зусилля його адвокатів закрити справу на ранній стадії поки що не мали успіху, а суд Нью-Йорка розпочав розгляд цивільного позову проти нього.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!