Королівська сім’я Британії вигнала принца, звинуваченого у зґвалтуванні

UA.NEWS

Букінгемський палац повідомив про позбавлення військових звань та королівського патронажу сина королеви Єлизавети II принца Ендрю.

«Зі згоди та схвалення королеви герцог Йоркський складає з себе військові титули та королівські патронажні обов'язки. Герцог не братиме на себе жодних громадських обов'язків і далі виступає як приватна особа», - йдеться у заяві палацу.

Він також втрачає право носити титул принца «Його королівську високість», повідомили джерела ВВС.

Це рішення було ухвалене після того, як адвокатам принца не вдалося переконати американський суд припинити цивільну справу про сексуальне насильство, в якому герцога Йоркського звинувачує американка Вірджинія Джуффре.

Нагадаємо, сина британської королеви Єлизавети II принца Ендрю звинуватили у сексуальному насильстві та подали на нього до окружного суду США на Манхеттені.

Позивач Вірджинія Джуффре (Робертс) стверджує, що син королеви тричі зґвалтував її та бив, коли вона ще була неповнолітньою – з початку 2001 року. При цьому насильство відбувалося за сприяння покійного фінансиста Джеффрі Епштейна, який познайомив їх.

Раніше сина королеви Єлизавети ІІ принца Ендрю запідозрили у корупції. У світлі скандалу з принцом Ендрю, герцогом Йоркським, принц Чарльз перервав державний візит до Нової Зеландії та повернувся до Великої Британії для обговорення сімейних справ.