У Європі запустять новий маршрут для туристів

Экономические новости

Поїздка поїздом - невід'ємна частина подорожей, особливо Європою. Серед мандрівників вже давно популярний поїзд “Східний експрес” у Стамбулі, але не всі можуть дозволити поїздку на ньому, на відміну від бюджетних маршрутів. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на РБК-Україна.

Влітку 2022 року нідерландська компанія European Sleeper запустить новий нічний поїзд для бюджетних подорожей із Брюсселя до Праги, пише Travelandleisure.com. Поїзд курсуватиме між цими європейськими столицями із зупинками в Амстердамі, Берліні та Дрездені, (Німеччина).

Залізничний маршрут запустять із трьома щотижневими рейсами, і найближчим часом планують розширити до щоденних поїздок. У вартість квитка буде включено сніданок, розкладне ліжко та безкоштовний Wi-Fi. Компанія планує щороку вводити новий нічний поїзд за маршрутом з Бельгії та Нідерландів. У 2022 році до Праги, у 2023 році – до Варшави.

У 2023 році новий Східний експрес La Dolce Vita курсуватиме з півночі на південь з Італії до Альп шістьма маршрутами, а також у міжнародні маршрути з Риму з зупинками в Парижі, Стамбулі та Спліті (Хорватія). Італійські маршрути включають від подорожі тривалістю від однієї до трьох ночей.

У Туреччині туристичний поїзд "Східний експрес" запустять цього року, який був скасований у березні 2019 через пандемію коронавірусу, відправлятиметься з Анкари в середу та п'ятницю, а з Карса – у неділю та п'ятницю і курсуватиме двічі на тиждень.

Вартість проїзду для однієї особи на туристичному експресі визначена на рівні 1300 TL (близько 930 доларів). Якщо подорожують двоє, то ціна на одну особу зменшується вдвічі – до 650 TL.