Москва не виключає варіант розміщення ракет на Кубі та у Венесуелі

Останній Бастіон
Представники США та НАТО негативно відреагували на це на брифінгах

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков в інтерв'ю RTVI не виключив розміщення військової інфраструктури РФ на Кубі та у Венесуелі. Представники США та НАТО негативно відреагували на це на брифінгах.

Рябкова попросили прокоментувати можливість розміщення військової інфраструктури РФ у цих країнах у разі провалу переговорів Росії із Заходом. Він відповів, що не хоче ні підтверджувати, ні виключати – і все "залежить від американських колег".

Голова Військового комітету НАТО Роб Бауер на брифінгу заявив, що розміщення Росією ракет на будь-якій території, "звичайно, викличе занепокоєння".

"Це не територія НАТО, якщо ми говоримо про Кубу та Венесуелу. Але я можу уявити, що такий крок викличе стурбованість у союзників щодо НАТО", – додав він.

Радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван зазначив на брифінгу, що це питання не порушувалося на нещодавніх переговорах США та НАТО в Женеві, і він не має наміру відповідати на вихваляння в публічних коментарях.

Проте Салліван додав: США відповідатимуть рішуче, якщо Росія почне рухатися у бік розміщення військ у Латинській Америці.