Підвищена активність Росії у Балтійському морі змусила Швецію посилити військову готовність

НОВА

14 січня 2022 року, Швеція заявила, що в Балтійському морі спостерігається підвищена активність Російських збройних сил, повідомляє APnews. Генерал-лейтенант і керівник операцій шведських збройних сил Лейф Майкл Классон зазначив, що військова активність РФ "відхиляється від звичайної картини".

Швеція помітила кілька десантних кораблів Північного флоту Росії, що заходять у Балтійське море. Це спонукало скандинавські збройні сили підвищити свою готовність. Классон підкреслив, що у зв'язку з цим деякі заходи, вжиті шведськими військовими, буде видно, а інші - ні.

"Ми прийняли рішення передислокувати наші війська. Це не обов'язково має означати посилення загрози, але ми завжди хочемо адаптуватися до ситуації, що склалася… Будемо діяти в різних місцях Швеції, по-різному", - сказав він, додавши, що їх буде видно на стратегічно важливому острові Готланд у Балтійському морі.

http://nova.net.ua/rosiia-hotuie-provokatsii-proty-svoikh-viiskovosluzhbovtsivrosiia-hotuie-provokatsii-proty-svoikh-viiskovosluzhbovtsivrosiia-hotuie-provokatsii-proty-svoikh-viiskovosluzhbovtsiv/