Загибель Галини Гатчінс: Алек Болдвін передав свій телефон слідчим

UNN

Голлівудський актор Алек Болдвін, який під час знімань вестерну “Іржа” випадково застрелив операторку з України Галину Гатчінс, у п’ятницю, 14 січня, передав свій мобільний телефон правоохоронним органам. Про це із посиланням на окружну прокуратуру округу Санта-Фе повідомляє ABC News, пише УНН.

Деталі

Ордер на обшук телефону було видано ще 16 грудня. Слідчі пояснювали, що в межах розслідування стрілянини на знімальному майданчику планують переглянути надіслані з ґаджета текстові повідомлення. З телефону мали вилучити фотографії та відеозаписи, електронні листи, історії браузерів, дані GPS тощо.

Майже місяць пристрій залишався у актора. У минулі вихідні Болдвін пояснив затримку в Instagram,заявивши, що хоче забезпечити захист своїх особистих повідомлень.

“Будь-яке припущення про те, що я не виконую запити, накази чи ордери на обшук мого телефону -це нісенітниця і брехня”, — підкреслив актор, додавши, що разом із адвокатом дотримувався процедури, яка відбувається, коли “один штат запитує інформацію або докази у суб’єкта, який живе в іншому штаті”.