Небачені кадри з особистого архіву королеви Єлизавети представлені у документальному фільмі

DIP

Небачені кадри з особистого архіву королеви Єлизавети II увійшли до нового документального фільму BBC, який готується до 70-річчя її сходження на престол, повідомляє Associated Press.

Вона надала безпрецедентний доступ до сотень кадрів, знятих нею, її батьками та її покійним чоловіком принцом Філіпом.

У відеозаписах містяться кадри Єлизавети з її дитинства до коронації 1953 року. These three previously unpublished images of HRH The Princess Elizabeth, currently better known as HM Queen Elizabeth II, have been released from a new BBC documentary to mark HM’s Platinum Jubilee. pic.twitter.com/g7qhEWVGhk

— Queen Maxima and Royal Ladies (@vaninaswchindt) May 8, 2022 Один з кліпів зафіксував перший тривалий візит Філіпа до замку Балморал у Шотландії в 1946 році, до того, як було публічно оголошено про їх заручини. На кадрах видно, як сяюча майбутня королева Великобританії демонструє на камеру своє обручку.

Філіп та Єлизавета одружилися у листопаді 1947 р. Їхній шлюб тривав 73 роки, до смерті герцога Единбурзького у квітні минулого року, за кілька місяців до його 100-річного ювілею.

Саймон Янг із ВВС сказав, що для компанії було великою честю отримати доступ до особистої колекції Єлизавети II. Він сказав, що цей документальний фільм дає незвичайне уявлення про глибоко особисту сторону королівської сім’ї, яку рідко можна побачити.

Фільм буде показаний у Великій Британії 29 травня, за тиждень до національних урочистостей, присвячених 70-річчю сходження на престол Єлизавети II.