Експерт назвав ще одну версію, чому Путін не показав літак "судного дня"

Уніан
Володимир Путін / фото REUTERS

З'явилася ще одна версія, чому обіцяний літак "судного дня" так і не побачили на параді у Росії 9 травня.

Військовий експерт Сергій Грабський припустив, що борт могли просто розграбувати, пише 24 канал.

"Що стосується літака "судного дня", то слід розуміти, що там діє ще примітивний фактор криміналу, вже давно відомо, що один з таких літаків, можливо, єдиний ІЛ-80 був просто розграбований", – зазначив він.

За його словами, у Росії навіть проводять слідчі дії, і не виключено, що когось вже притягнули до кримінальної відповідальності.

У відповідь ж на питання, чому 9 травня над Кремлем взагалі не було авіаційного параду, Грабський додав:

"Це досить складна операція, треба розуміти, що досить велика кількість професійних підготовлених льотчиків вже ніколи не злетить в повітря... У Росії є купв заліза, але унікальних і масових нових виробництв немає".

Нагадаємо, раніше в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки називали три основні причини відсутності авіації над Кремлем 9 травня: літак "судного дня" міг бути несправним, росіяни злякалися української ППО, особисто Путін злякався передбачуваного "падіння" літака на його трибуну.

Вас також можуть зацікавити новини: Довіра росіян до ТБ впала за два місяці війни-дослідження "Вашингтон готує голодомор": у Держдумі "придумали", як виправдати викрадення зерна з України "Повна деградація": росіяни знайшли на пляжі мертвого дельфіна і посмажили на багатті (фото)