Компанія Siemens оголосила про припинення бізнесу в Росії

Прямий

Німецький концерн Siemens заявив про вихід із російського ринку через війну в Україні.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Coca-Cola може повністю піти з Росії “Siemens залишить російський ринок внаслідок війни в Україні. Компанія розпочала процедуру припинення своєї виробничої діяльності та всієї виробничої діяльності”, – заявили в компанії.

У Siemens додали, що раніше призупинили нові операції та міжнародні поставки в Росію на час оцінки ситуації для забезпечення безпеки 3000 своїх співробітників у країні.

Раніше японська транснаціональна компанія з виробництва шин Bridgestone зупиняє роботу в Росії, а також – всі нові інвестиції та поставки до країни-агресора.

Окрім цього, раніше Sony Music призупинила всі свої операції в Росії.

Раніше Universal Music Group NV заявила, що призупиняє всі операції в Росії й негайно закриває там свої офіси.

Також в Росії не працюють: Apple, Audi, Chevrolet, Cadillac, Coca Cola, Danone, Dell, DHL, Ericsson, Форд, HP, Harley Davidson, General Motors, Jaguar, Lenovo, LinkedIn, Maersk (а це Aliexpress і ASOS), Nike, Scania, Porsche, Renault, OnlyFans, AMD, Adobe, BMW, Dropbox (через кілька днів), FedEx, Intel, Mercedes, Nestle.

Росію “забанили”: Apple Pay, Amazon, CEX Io, Etsy, Facebook (бан акаунтів медіа РФ), Google Pay, Google Maps, Instagram (блокування пропаганди), Paysera, Samsung pay.

Також в Росії заблокували багато ЗМІ, Facebook і Twitter.

24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.

До слова, президент Росії Володимир Путін розраховував захопити Україну за три дні. Саме такий запас провізії дали солдатам РФ.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.