Один із найбільших німецьких концернів залишає ринок РФ

UA.NEWS

Німецький концерн Siemens заявив про свою готовність залишити ринок РФ після повномасштабного військового вторгнення. Siemens розпочав процедуру припинення своєї виробничої та операційної діяльності. Про це компанія заявила на своїй сторінці.

У компанії також нагадали, що після початку війни було зупинено нові операції та міжнародні поставки. Введені проти РФ санкції США та Європою ускладнюють роботу компанії на території країни-агресора.

Siemens вирішила провести впорядкований процес виходу з Росії, наводяться у повідомленні слова CEO компанії Роланд Буш.
«Ми оцінюємо вплив на наших людей і продовжимо підтримувати їх у міру наших здібностей. Водночас ми надаємо гуманітарну допомогу нашим колегам та народу України та підтримуємо заклики світової спільноти до світу», - сказав глава Siemens.
В даний час до контуру Siemens входять, зокрема, операції у сфері автоматизації та цифровізації для промисловості, інтелектуальної інфраструктури, транспорту, розподілених енергосистем. У 2020 році компанія провела spin off, в результаті якого виділила енергетичний підрозділ в окрему компанію Siemens Energy (станом на кінець листопада 2021 Siemens був найбільшим акціонером з часткою 35%).

Таким чином, у РФ представлені дві окремі компанії -«Сіменс» та «Сіменс енергетика».