Японія заморозила активи 2 великих банків Росії

24 канал

Японія продовжує санкційний тиск на Росію через війну проти України. Країна заморозила активи двох найбільших російських банків.

Так, під санкції потрапили найбільший державний банк Сбербанк та найбільший приватний – Альфа-банк.

Зверніть увагу Страховка для криптотрейдера: що таке опціони та як на них заробити

Крім того, Японія заборонить японським приватним особам і компаніям інвестувати в Росію, якщо це дасть їм частку в 10% і більше відсотків. Під заборону також потрапили позики з терміном погашення в понад 1 рік.

Японські компанії будуть виходити з Росії

Всі ці обмеження призведуть до того, що тепер японським компаніям буде важче вести бізнес в Росії і, можливо, це змусить їх покинути ринок країни-агресорки.

Інші санкції Японії

Нагадаємо, що Японія вже ввела ряд санкцій проти Росії. Нещодавно під санкції потрапила 141 особа – наближені до Путіна олігархи та чиновники невизнаних республік на Донбасі. Активи Путіна також заморожені Японією.

Також Японія погодилася на нафтове ембарго. Спочатку влада країни стверджувала, що не може це зробити так швидко, як планує ЄС. Але після зустрічі G7 Японія таки погодилася.

Bybit – це криптобіржа, яка демонструє один з найвищих темпів росту у світі. Вже понад 3 мільйони користувачів купують, продають криптовалюту та торгують популярними монетами за різними типами контрактів разом з Bybit. Зверніть увагу – Зеленський відреагував на ленд-ліз від США: дивіться відео