У РФ повідомили про припинення співпраці круїзних компаній із росіянами

Гордон

Низка великих компаній, які займаються круїзами, припинили роботу на ринку Росії. Про це 11 травня проінформувала асоціація туроператорів РФ (АТОР).Організація пише, що закордонні компанії, серед яких Carnival Cruise Line, Princess Cruises і Costa Cruises, "не підтверджують нових бронювань, але росіяни, які раніше купили круїзи, зможуть вирушити в подорож".

Зокрема, партнери Costa Cruises кажуть, що не працюватимуть із клієнтами, які проживають у Росії, Білорусі, Донецькій та Луганській областях України. Компанія "зауважила, що таке рішення пов'язане із санкціями проти РФ із боку низки держав".

Costa Cruises роз'яснила, що громадянин Росії зможе вирушити на відпочинок на їхньому лайнері, якщо проживає за межами Росії, використовує для оплати круїзу банківський рахунок іншої країни та забронює поїздку в іноземному турагентстві.

"Вестник АТОР" стверджує, що "Costa Cruises уже відмовила у посадці на борт групі росіян, які встигли придбати круїзи, але вкрай вибірково: проблема торкнулася лише тих туристів, які придбали круїзи на самому початку травня".

Війна Росії проти України. Головне (оновлюють)