У Фінляндії заарештували дачу головного редактора “Московського комсомольця” Павла Гусєва

DIP

Влада Фінляндії заарештувала дачу російського журналіста, головного редактора “Московського комсомольця” Павла Гусєва, який потрапив до списку санкцій Євросоюзу через підтримку вторгення РФ в Україну. Про це повідомляє місцеве видання Helsingin Sanomat із посиланням на управління зі стягнення боргів.

Дві ділянки, на яких знаходиться щонайменше один житловий будинок, розташовуються на березі озера Кернаалан’ярві. Крім того, у власності Гусєва майже 20 гектарів землі в громаді Янаккала на півдні країни.

Приводом для санкцій щодо Гусєва та арешту його майна стала підтримка російського уряду з боку Гусєва та “поширення пропаганди”.

Газета “Московський комсомолець” підтримує наратив Кремля та дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, – цитує повідомлення відомства РІА “Новини”.

Крім того, влада Фінляндії також заарештувала активи наближеного до президента Росії Володимира Путіна бізнесмена Григорія Березкіна — ралійні автомобілі Ford Fiesta і Mercedes Benz Sprinter, а також рахунки компанії Faberlic, які пов’язали з лідером фракції “Нові люди” Олексієм Нечаєвим. Березкін і Нечаєв також потрапили до списку санкцій Євросоюзу.

Минулого тижня Великобританія доповнила список санкцій новими іменами: у ньому опинилися бізнесмени, чиновники та журналісти російських ЗМІ, у тому числі телеведуча Наїля Аскер-заде.