У Придністров’ї заявили про спроби теракту стосовно військкомату і нафтобази

UA.NEWS

В окупованому Придністровському регіоні Молдови невідомі нібито намагалися підпалити нафтобазу і військкомат. В обох випадках на місці знайшли осколки пляшок із запальною сумішшю.

Місцеве так зване «МВС» повідомляє, що інциденти сталися в Тирасполі з різницею майже в 30 хвилин. Спочатку вранці біля нафтобази зупинився автомобіль, з якого вийшов невідомий, кинув запальну суміш у бік об'єкта і зник. Трава, що загорілася, була швидко погашена.

«Через приблизно півгодини в будівлю військкомату були кинуті дві пляшки із запальною сумішшю. Одна від удару відлетіла на тротуар, друга застрягла в решітці вікна. Займання було оперативно ліквідовано охороною», - йдеться в повідомленні.

Постраждалих і руйнувань немає, осколки пляшок із залишками запальної суміші забрали на експертизу. На території Придністров'я оголошено план «Перехоплення», шукають автомобіль на іноземних номерах.

Зазначимо, з початку російського вторгнення в Україну в сусідньому Придністров'ї почастішали провокації, спрямовані на те, щоб звинуватити українську сторону в нібито спробі перенести військовий конфлікт і на цей регіон. У самій невизнаній «республіці» підкреслюють, що воювати не хочуть.