Британія ввела санкції проти Аліни Кабаєвої та колишньої дружини Путіна

Главком

Велика Британія розширила список санкцій щодо Росії. До нього включені, зокрема, коханка Путіна Аліна Кабаєва та колишня дружина російського диктатора Людмила, яка зараз має прізвище Очеретна. Про це пише The Guardian.

Нові санкції спрямовані проти тіньової мережі, що підтримує розкішний спосіб життя Путіна, про що йдеться в заяві міністра закордонних справ Британії Елізабет Трасс.

Отже, серед внесених до списку санкцій – колишня перша леді Російської Федерації і колишня дружина Путіна Людмила Очеретна, колишня гімнастка, яку ЗМІ вже багато років називають коханкою Путіна, Аліна Кабаєва і двоюрідний брат глави РФ Михайло Шеломов.

«Ми викриваємо і націлюємося на тіньову мережу, що підтримує розкішний спосіб життя Путіна. Ми будемо продовжувати вводити санкції проти всіх, хто допомагає і підбурює путінську агресію, поки Україна не переможе», – зазначено в заяві Трасс.

За даними міністерства, офіційні активи Путіна скромні, а його спосіб життя «фінансується колом сім'ї, друзів і еліти».

ЗМІ наводять список тих, хто потрапив під санкції:

Відомо, що Ганна Зачепиліна є бабцею Кабаєвої. Ігор Путін – двоюрідний брат російського дикатора, Роман Путін – племінник. Юрій Шамалов – колишній зять. Михайло Шеломов – син двоюрідної сестри.

Санкційний список Британії відтепер включає понад тисячу фізичних і сотню юридичних осіб.

Раніше повідомлялося, що ЄС планує ввести санкції проти коханки Путіна.

Читайте також: