У РФ забороняють мітинги через зростання цін - шкодить іміджу "спецоперації"

Уніан
У РФ забороняють мітинги через зростання цін - шкодить іміджу "спецоперації" / фото REUTERS

Влада Барнаула (Західний Сибір) визнала, що ціни на продукти ростуть через війну, і заборонила протестувати проти цього.

Про це повідомляє російське видання "Медиазона".

Мерія Барнаула відмовилася погоджувати пікет, пояснивши відмову тим, що це може сформувати у великої кількості людей "негативне ставлення до спеціальної військової операції на Україні, оголошеної президентом" і спричинити "зростання соціальної напруженості" і "громадські хвилювання".

При цьому адміністрація Барнаула звернула увагу, що через війну в Україні дійсно зросли ціни на продукти.

"Стався різкий стрибок курсу долара, введені антиросійські санкції, отже, змінилися ціни на деякі товари", - пояснили в мерії.

Економічну ситуацію, пов'язану, в тому числі з санкціями, там назвали "надзвичайною і невідворотною обставиною".

"Якщо вже слідувати логіці чиновників міської адміністрації, то пікет "За підвищення цін", мабуть, повинен формувати позитивне ставлення до спеціальної військової операції на Україні", - коментує алтайське відділення КПРФ, яке подало заявку на проведення мітингу.

Вас також можуть зацікавити новини: У РФ активіста затримали за плакат із зірочками (фото) У Росії бюджетників зганяють на мітинги на підтримку війни в Україні Прес-секретар Путіна розповів, як війна з Україною допоможе "очистити" Росію від зрадників