У Росії закликали "денацифікувати" Польщу відразу після України

Уніан
У Росії закликали "денацифікувати" Польщу відразу після України / ілюстрація REUTERS

У Російській Федерації закликали поставити Польщу на перше місце в черзі на" денацифікацію " після України. Це реакція на нещодавні заяви прем'єр-міністра країни Матеуша Моравецького про ідеологію "русского миру".

До агресивних дій проти Польщі закликав голова комітету Держдуми з контролю Олег Морозов в особистому Telegram-каналі.

"Своїми заявами про Росію як "ракову пухлину" і про "контрибуцію", яку ми повинні виплатити Україні, Польща спонукає нас поставити її на перше місце в чергу на денацифікацію після України", — написав посадовець.

Коментар Морозова — це реакція на нещодавню статтю прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького. Як повідомляв УНІАН, він порівняв ідеологію "русского миру" з комунізмом і нацизмом. Урядовець назвав її "раковою пухлиною", а Путіна — "більш небезпечним, ніж Гітлер і Сталін".

Нагадаємо, пропозиція "денацифікувати" Польщу на манер України — це пропозиція розв'язати повномасштабну війну, причому проти країни-члена НАТО. А згідно з п'ятою поправкою, напад на одного представника Альянсу розцінюється, як атака на всю організацію.

Війна Російської Федерації проти України 24 лютого РФ вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міст. 27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні. Офіційних підтверджень вторгнення її армії на нашу територію поки немає. Вас також можуть зацікавити новини: Генштаб: окупанти намагаються не допустити українські підрозділи в тил в районі міста Ізюм Росія посилює охорону свого кордону на півночі України - Генштаб Вперше в історії ВМС ЗСУ штурманом стала дівчина